Верифицированный профиль
1
Год опыта
5
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
97
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2541
Последний визит на сайт
вчера

Продажа коммерческой недвижимости (4)

  • Флагман
    45 000 $
    1 119 $/м²

    И.Богуна ул., (Будинок 3)

    помещение для оказания услуг
    40.2 м²
    2025 год постройки
    вчера
    1-к квартира 40 м² у центрі Вінниці | 1 поверх | під комерцію | ЖК “Родинний Маєток” Об’єкт із потенціалом під бізнес у сучасному ЖК в центрі міста. Ідеально як для інвестиції, так і для відкриття власної справи. Харектеристики квартири: • площа: 40,2 м² • поверх: 1/8 (ліфт) • планування: кімната + кухня (10 м²), балкон • санвузол: сумісний • стан: чорновий (можливість зробити під свої задачі) • опалення автономне газове (АГВ) Ключові переваги для бізнесу: ✔ 1 поверх — зручний доступ для клієнтів ✔ можливість адаптації під комерційне приміщення ✔ новобудова — сучасні комунікації та інфраструктура ✔ житловий комплекс, що активно заселяється — готова клієнтська база Інвестиційний потенці...
    Риелтор
  • Флагман
    145 000 $
    1 543 $/м²

    Академика Ющенко ул., 8

    офисное помещение
    94 м²
    2012 год постройки
    вчера
    Приміщення 94м² на Поділлі — ідеально під офіс / клініку / студію Пропонується об'єкт з високим комерційним потенціалом у самому серці мікрорайону Поділля. Перший поверх, вигідне планування та готова інфраструктура. Характеристика об'єкта: ˗ площа: 94 м² (три окремі зали/кабінети + простора кухня – зона відпочинку 17 м²). ˗ поверх: 1/9 ˗ санвузол: роздільний (зручно для персоналу та клієнтів). Додатково: два балкони (один з опаленням — можна облаштувати як додаткове робоче місце чи архів). Локація: ˗ Поділля, вул. Зодчих ˗ поруч підземний паркінг ˗ розвинена комерційна інфраструктура ˗ зручний доїзд і доступність ˗ благоустрій території ˗ дитячий майданчик
    Риелтор
  • Флагман
    70 000 $
    1 116 $/м²

    Казимира Малевича ул. (Шмідта), 34

    помещение для оказания услуг
    63 м²
    5 дней назад
    Приміщення 63 м² біля Центрального ринку / 1 поверх / фасадна частина Приміщення під бізнес у локації з високим пішохідним трафіком (Ближнє Замостя, район пл. Перемоги) Основне: ˗ площа: 63 м² ˗ поверх: 1-й ˗ планування: 3 окремі кімнати + кухня ˗ санвузол: роздільний Ключові переваги: ˗ часткова фасадність — одна кімната з балконом виходить на прохідну вулицю можливість облаштування окремого входу ˗ кутове приміщення — мінімум спільних стін із сусідами ˗ зручне планування під кабінетну систему Ідеально для: салону краси / косметології медичних або консультаційних послуг офісу / сервісу / шоуруму Активна локація біля Центрального ринку — стабільний потік клієнтів Вигідний варіант як для влас...
    Риелтор
  • Флагман
    75 000 $
    1 609 $/м²

    Пирогова ул., 27

    помещение для оказания услуг
    47 м²
    5 дней назад
    Статусний офіс у центрі Вінниці (Пирогова, високий трафік) Приміщення для бізнесу в діловому центрі міста Характеристика об'єкта: ˗ площа: 46,6м2 ˗ 2 поверх із 3 ˗ висота стелі 3,2 м, ˗ ремонт, оновлені комунікації ˗ 2 підвали по 15 м² ( у вартості) ˗ капітальний цегляний будинок в хорошому стані, охайний парадний вхід та під’їзд Бонус - власне, паркомісцем/гаражем в дворі в центрі. Локація: • центр міста, вул. Пирогова • активний пішохідний та автомобільний трафік • зручна транспортна розв’язка • поруч адміністративні установи, бізнес-центри, лікарня ім М.І. Пирогова
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?